شماره تلفن پشتیبانی : 1005 95 55 - 09191010132info[at]pctamir[dot]ir
شماره تلفن پشتیبانی : 1005 95 55 - 09191010132info[at]pctamir[dot]ir

درباره ما

 

در یک روز پرمشغله، تنها موردی که انتظارش را ندارید و برای آن برنامه ریزی نکرده اید، خوب کار نکردن یا خراب شدن کامپیوتر شماست . حالا شما هستید و یک برنامه کاری فشرده که از آن عقب ماندید . البته گاهی می توان با خرید قطعه ای برای دستگاه، آن را در اولین فرصت تعمیر کرد اما دردسرهایی مانند پیدا کردن یک محل معتبر برای خرید، ترافیک شهری، دشواری حمل و نقل و … این خواب بد را بیشتر به کابوس تبدیل خواهد کرد .
گروه تعمیر کامپیوتر ، یک گروه خدماتی تعمیراتی است که به منظور رفع چنین مشکلاتی بنا شده است. گروه پی سی از اولین لحظه بروز مشکل برای سیستم های کامپیوتری محل زندگی یا دفتر کارتان حضور پیدا می کند و تا برطرف شدن مشکل کنار شما خواهد بود.
پی سی تعمیر که بر پایه ارائه خدمات در محل بنا شده است، نه تنها قادر است در ساعات اولیه بروز مشکل در محل مورد نظر شما حضور پیدا کند بلکه می تواند هر نوع تجهیزاتی را که ممکن است شما به آن نیاز داشته باشید مانند تجهیزات شبکه، انواع تعمیرات سخت افزاری، نصب و راه اندازی سرور ویندوز، لینوکس، نصب آنتن P2P، راه اندازی تجهیزات سیسکو، ایجاد اکانتینگ، پشتیبان گیری نصب و راه اندازی دیتا سنتر، حافظه و سایر خدمات را در اختیار شما قرار دهد.
تیم مجرب و کارآزموده پی سی بر آن است که کلیه کارهای کامپیوتری شما در کوتاهترین زمان و بهترین شکل ممکن انجام دهد.خوب است بدانید که هزینه خدمات، با تعرفه های تعریف شده از طرف اتحادیه انجام می گیرد بنابراین علاوه بر این که کلیه خدمات در محل مورد نظر شما با قیمت منصفانه ای انجام خواهد گرفت، بار جست و جو، ترافیک، حمل و نقل و هزینه های اضافی ناشی از آن هم از دوش شما برداشته می شود تا یک روز پر از بدشانسی و دردسر با صرفه جویی در زمان و هزینه تبدیل به یک روز ایده ال کاری شود .

رسالت گروه تعمیر کامپیوتر بر آن است که شما قادر باشید

به راحتی سفارش غذا، کامپیوتر خود را تعمیر و محل کار خود را تجهیز کنید.

8212
درباره تعمیر کامپیوتر

چرا اورژانس کامپیوتر

 
 
مراجعـه به مراکز غیر مطمئن
کاربران بدون ترس از دزدیده شدن اطلاعات شخصی خود توسـط افــــراد سودجو ، ناظر تمام مراحل باشند.
حمل و نقل
کاربران هزینه ها و مشکلات حمل و نقل سیستم کامپیوتری را به تعمیرگاه را ندارند.
سهولت در کار
کاربران دیگر احتیاجی به باز و بسته کردن سیم ها و اتصالات پشت کیس نمی باشد.
جلوگیری از اتلاف وقت

کاربران میتوانند تعمیر کامپیوتر را به متخصصان این امر بسپارند و از تعمیر یا عدم تعمیر اطلاع کسب کرده و در همان زمان فرایند تعمیر کامپیوتر را به متخصص تعمیرات سپرده و پس از گذشت زمان ، کامپیوتر خود را تحویل بگیرند.

8092

ایاب و ذهاب

کلیه رفت و آمدها برای شرکت ها موسسات هزینه ایاب و ذهاب در نظر نگرفته شده و رایگان می باشد

پشتیبانی آنلاین

ارائه خدمات غیر حضوری به مشتریان بعد از اتمام خدمات از طریق ریموت

ویروس کشی

کلیه نصب ویندوزها آنتی ویروس به صورت رایگان نصب شده
تنظیم و عقد قرارداد با سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصیارتباط با ما
Call Now Button