استلار

ارز استلار

ارز استیلار یک پروتکل غیر متمرکز و متن باز برای تبادلات دیجیتالی ارز است. در واقع تکنولوژی برای پردازش  تعاملات ارزی می باشدکه به انتقال دهندگان پول اجازه میدهد برای هر نوع واحد پولی تعاملات و نقل و انتقالات پولی برون مرزی انجام دهند. پروتکل اسیلار توسط موسسه غیر انتفاعی و سازمانی Stellar  پشتیبانی میشود وهمچنین رایگان ، توزیع یافته در کل دنیا  و متعلق به همه جوامع است.  رسالت استیلار ارائه خدمات مالی ارزان قیمت و استفاده از حداکثر پتانسیل ها و توانایی های افراد است.

استیلار در واقع  پلت فرم و بستری است که بانک ها ، مردم و سیستم های پرداخت را به هم متصل می‌کند.و سعی دارد در حداقل زمان و به روش امن و مطمینی آنها را کنار هم جمع کند. این سیستم در اغلب امور رایگان است و هزینه ای ندارد. استیلار به شما این امکان را میدهد که تعاملات مالی را از طریق شبکه انجام دهید، وضعیت حساب های کاربری خود را چک کنیدو روند جریانات مالی را در هر لحظه کنترل کنید.

پروسه استفاده از استیلار بسیار ساده است: شما بایدابتدا موردی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب است، سپس تیم فنی شما جداول بانک اطلاعاتی تان را تنظیم میکند و بعد از آن برای هدایت وتعاملات مالی یکپارچه سازی سیستم را تست میکنید. استیلار نیز ابزارها ، نرم افزارها و اسنادی دارد که برای این یکپارچه سازی به شما کمک می کند. تمامی نرم افزارهای استیلار تحت گواهینامه آپاچی نسخه 2.0ارائه می‌شود. توسعه کاری استیلار 120 تا 200 ساعت طول خواهد کشید که این میزان بستگی به اندازه و سطح تجربه تیم خودتان دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سیزده =